פתרון בעיות כלכלת המשפחה

לפעמים כאשר משפחה כלשהי נכנסת לקשיים כלכליים יש לחצים רבים בתא המשפחתי, בן הזוג אשר אחראי על נושא ניהול תקציב משפחתי עלול לחפש מקורות מימון בעייתיים. נוצרה לכם בעיה בתקציב המשפחתי? צברתם חוב גדול? קודם כל הירגעו וחשבו ורק אחר כך בחרו תוכנית פעולה. אם אתם רואים שנוצרה בעיה עם דפוס שחוזר על עצמו, רצוי לעבוד עם מומחה בתחום כלכלת המשפחה. נכון מדובר בהוצאה כספית נוספת, אבל היא תעזור לכם להוציא את העגלה מהבוץ ולהתייצב על המסלול מחדש.
פתרון בעיות כלכלת המשפחה

לקביעת פגישת ייעוץ

הלוואה מתאימה

במקרים רבים, אנשים בוחרים לקחת הלוואה כדי לכסות חוב כלשהו או על מנת לאזן את התקציב המשפחתי. ישנן אפשרויות שונות. האופציה הטובה היא לקחת הלוואה מקרוב משפחה שאינו ידרוש ריבית על כך ולא יגביל את החזרתה בזמן. אבל לא תמיד זה אפשרי. במקרים חריגים אנשים פונים לשוק האפור על מנת לקבל הלוואה. במצבים כאלה הם נאלצים לשלם ריבית גבוהה מהרגיל וגם עלולים למצוא את עצמם בתסבוכת עם החוק. מומחה תכנון פיננסי יכול לעזור לכם למצוא את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר דרך ערוצי הבנקאות הקיימים. תפקידו לייעץ לכם על ההחזרים ותנאי הריבית כדי להקל עליכם כמה שיותר בחיי היום יום.

ניהול תקציב משפחתי מצומצם

בעת מצוקה בחשבון, משפחות נאלצות לוותר על חלק גדול מהתקציב במטרה לצאת ממינוס גדול אליו הם נקלעו. ניהול תקציב משפחתי בעזרת ייעוץ פיננסי יכול לעזור למשפחות האלה לבנות תוכנית נכונה ליציאה מהמשבר. הרבה מאוד אנשים אינם מודעים איפה כדאי להם לחסוך יותר ואיפה פחות, כך שנוצר מצב בו הם מוותרים על הדברים לא נכונים. המצב הכלכלי היום במדינה אינו יציב. המע"מ עולה, והישראלים משלמים הרבה יותר מהאירופאים על מוצרים רבים. לכן חשוב שתהיה לכם תוכנית שנבנתה ע"י מומחה, עם יעדים ברורים ודרכים לחסוך במקומות הנכונים.

יש לכם שאלות בנוגע לתחום כלכלת המשפחה? נקלעתם למינוס או חוב גדול אחר ואתם לא ידועים איך לצאת ממנו? אתם מוזמנים לפנות אלי. אשמח לעזור לכם בכל שאלה ולמצוא למענכם את הדרך הנכונה לחזור לשגרה.

הבלוג הכלכלי

לפניכם סדרת מאמרים בתחומים שונים 

השאירו פרטים וכבר חוזרת אליכם

דילוג לתוכן