ניהול תקציב משפחתי בזמן חופשה בחו"ל

משפחות אשר מתכננות טיסות לחו"ל עם הילדים, מגלות כי מדובר בהוצאות לא קטנות בכלל. לכן חלק מהמשפחות מוותרות על הגיבוש המשפחתי ומעדיפות לטוס ללא הילדים. אם אתם לא רוצים לוותר על החוויה של כל המשפחה בחו"ל, רצוי לבצע תכנון פיננסי נכון בנושא ניהול תקציב משפחתי בזמן חופשה בחו"ל. מומחה פיננסי יכול לעזור לכם מאוד לגבש תקציב משפחתי שלא יפגע בחיי היום יום או בנושא כלכלת המשפחה בעתיד. לפניכם כמה טיפים לארגון והתנהלות חופשה משפחתית בחוץ לארץ.
ניהול תקציב משפחתי בזמן חופשה בחו"ל

לקביעת פגישת ייעוץ

מציאת יעד מתאים כלכלית

ככל שהיעד רחוק יותר כך כמובן כרטיסי הטיסה יהיו יקרים יותר. כרטיסי הטיסה עלולים להיות ההוצאה היקרה ביותר בכל טיול לחו"ל אלא אם כן בחרתם לשהות תקופה ארוכה במלון חמישה כוכבים. בכל אופן, כאשר יש מגבלת תקציב, עדיף להזמין כרטיסים ליעדים קרובים יחסת כמו, יוון או קפריסין. כך תוכלו ליהנות בחו"ל עם כל המשפחה, ולחסוך לא מעט כסף. כמו כן מומלץ לשים לב למבצעים אשר מתפרסמים באתרים שונים. חשוב שלא להזמין חופשה ברגע האחרון אלא כמה חודשים מראש, כך תוכלו לחסוך מאות שקלים על כרטיסי טיסה.

תכנון וניהול תקציב משפחתי בזמן החופשה

כאשר מדובר בנושא כלכלת המשפחה בחו"ל, רצוי לבצע תכנון פיננסי עוד לפני הטיסה ולקבוע תקציב הוצאות מתאים לחופשה כולה ואץ תקציב פר יום. רצוי להחליט למשל כמה כסף להקצות למלונות וכמה כסף לאוכל. כאשר מדובר בארוחות, כדאי למשל להחליט כמה פעמים אוכלים במסעדה ביום. חלק מהמשפחות אוכלות למשל רק את ארוחת הצהרים במסעדה ואילו את התקציב לארוחת הערב והבוקר הן מנצלות ע"י קניות בסופר. אולם ביעדים כמו רומניה למשל או תאילנד, בהם האוכל זול במאות אחוזים מאשר בארץ, אפשר להיערך אחרת.

תקציב לאטרקציות

כאשר אתם מתכננים חופשה בחו"ל, רצוי לבדוק את המחירים של כל האטרקציות שאתם מתכננים להגיע אליהן. רצוי לבדוק מקומות בהם ניתן להכניס ילדים במחיר נמוך יותר או אפילו בחינם. כמו כן לוודא מראש האם כל בני המשפחה מתעניינים באותה האטרקציה על מנת שלא ייווצר מצב בו מישהו נהנה, או סובל והכסף בוזבז לשווא.

כאשר אתם בחו"ל נסו לקבוע תקציב מסודר ולא לחרוג ממנו עד סוף הטיול. אם אתם זקוקים לעצות בתחום ניהול תקציב משפחתי, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר דרך האתר ואשמח לעזור לכם.

הבלוג הכלכלי

לפניכם סדרת מאמרים בתחומים שונים 

השאירו פרטים וכבר חוזרת אליכם

דילוג לתוכן