הלוואות הקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים

בשנת 2012 הוקמה קרן חדשה שמטרתה היא עידוד עסקים קטנים ובינוניים ע"י מתן הלוואות לעסקים בהקמה, עסקים קיימים עם בעיות בתזרים המזומנים ועסקים אשר מעוניינים להתרחב. ההלוואות ניתנות דרך מספר בנקים: בנק הפועלים, בנק אוצר החייל, בנק מרכנתיל ובנק מזרחי. לעסקים רבים קרן זו הפכה להיות גלגל הצלה ובמקביל אפשרה לאלה שלא יכלו להרשות לעצמם לקחת הלוואה בגלל סיבות שונות, להגשים חלום ולצאת לדרך עצמאית. תכנון פיננסי כמו גם ייעוץ עסקי הם חיוניים בהתנהלות כל עסק בכל שלב ולכן כדאי להתייעץ ולהיות מלווים במומחה פיננסי אשר יגיש עבורכם את הבקשה להלוואה לקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים.
הלוואות הקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים

לקביעת פגישת ייעוץ

הקרן מיועדת לעסקים שהמחזור העסקי שלהם הוא עד 100 מליון שקלים בשנה. דרך הקרן ניתן לקבל הלוואה של עד 8 מליון ש"ח,, תלוי במחזור של העסק: 500,000 ₪ עבור עסקים חדשים או עסקים עם מחזור שנתי של עד 6.25 מיליון ₪, הלוואה של עד 8% מהמחזור עבור עסקים עם מחזור שנתי של 6.25-100 מיליון ₪. ההלוואות ניתנות במספר מסלולים: מסלול הון חוזר, מסלול השקעות, מסלול עסקים בהקמה ומסלול עד 100 א' ₪.

הלוואה לעסק בהקמה

אם אתם חולמים להקים עסק, יש לכם רעיון טוב אבל אתם זקוקים לכסף התחלתי למטרות כמו ציוד, משרד וכוח אדם, עליכם לגייס הון ראשוני. עסקים בהקמה יכולים להגיש בקשה עד לסכום של 500,000 ₪. לפעמים בעל עסק צריך לקחת מספר הלוואות ממספר מקורות ולכן חשוב לתת דגש על ייעוץ עסקי לעסקים קטנים אשר נמצאים בתחילת הדרך על מנת להימנע מטעויות וצעדים לא משתלמים. חשוב לצאת לדרך עסקית חדשה לאחר בחינה מעמיקה של הנתונים הפיננסיים והפוטנציאל העסקי.

הלוואה לעסק בקשיים כלכליים

עסקים רבים נסגרים עקב קושי תזרימי ומחנק אשראי. זאת אחת הסיבות בגללן הקרן חשובה כל כך היום ותורמת למשק ע"י הצלת עסקים מקריסה. כאשר קיימת בעיה בתזרים המזומנים המאיימת על ההווה כמו גם על העתיד העסק ודרוש בדחיפות חמצן פיננסי, כדאי לבדוק אפשרות לבקשת הלוואה מהקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים. לא תמיד בעל העסק יודע האם הוא זכאי ולכן טוב יהיה אם מומחה יעזור לבדוק את סיכוייו לקבל את ההלוואה ויגיש למענו את הבקשה.

הלוואה לעסק בהרחבה

כאשר אתם כבעלי העסק מרגישים שהגיע הזמן להתרחב, להעמיק את פעילות העסק ולהפוך אותו לרווחי יותר, אך דרוש לשם כך מימון – אם לרכישת ציוד או השקעה אחרת, תוכלו לפנות לקרן לעידוד עסקים. הצעדים שלכם צריכים להיות שקולים ומחושבים היטב מבחינה עסקית ופיננסית. תכנון פיננסי נבון הכולל הלוואה דרך הקרן צריך לקחת בחשבון את מכלול ההיבטים בניהול ופיתוח העסק אשר צריכים להילקח בחשבון במקרה זה ולהתבצע בצורה נכונה ובריאה.

זקוקים לעזרה בבדיקת זכאותכם להלוואה?

מעוניינים בעזרה בהגשת בקשה להלוואה מהקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים?

צרו איתי דרך האתר או הפייסבוק ואשמח לעזור לכם.

הבלוג הכלכלי

לפניכם סדרת מאמרים בתחומים שונים 

השאירו פרטים וכבר חוזרת אליכם

דילוג לתוכן