חונכות עסקית

כמעט כל בעל עסק הרגיש בשלב כלשהו את הצורך בליווי עסקי, איש מקצוע אשר יגיע אל בית העסק וייבחן יחד אתכם את ההתנהלות של העסק על כל היבטיו. המטרה שלנו: לסייע לעסק בשיפור ביצועיו ורמת הרווחיות שלו תוך שיפור ניהולו, הקניית כלים ניהוליים וליווי ביישומם.
חונכות עסקית

לקביעת פגישת ייעוץ

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה מפעילה תוכנית של חונכות עסקית. התוכנית הוקמה במסגרת פעילות המשרד לעידוד ולקידום מגזר העסקים הקטנים והבינוניים בישראל. במסגרת התוכנית ועל פי תנאיה אתם זכאים לליווי עסקי של חונך המאושר במאגר היועצים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

תחומי החונכות:

  • ניהול פיננסי- סיוע מול הבנקים, בקרת תקציב, תמחור, תזרים מזומנים.
  • ניהול העסק- בחינה ושיפור של תהליכי עבודה, הגדרות תפקיד ומבנה ארגוני, ניהול וגיוס עובדים.
  • שיווק ומכירות

ליווי העסק יכלול גם ייעוץ אסטרטגי וארגוני, על פי צורכי העסק. בייעוץ האסטרטגי אנו עוזרים לארגון לגבש את כיווני הפעולה שלו, האסטרטגיה העסקית, המטרות והיעדים. אנחנו נוגעים בלב ליבו של העסק, במהות שלו. הייעוץ הארגוני מסייע לארגון לגבש את הדרך הנכונה למימוש הכיוונים וליישום האסטרטגיה, המטרות והיעדים שהגדיר לעצמו.

מטרתנו היא לסייע להנהלת הארגון להביא את הארגון לתוצאות אופטימאליות לאורך זמן ע"י הפעלה וניהול נכון של העובדים והמנהלים שלו בכלל, ובמצבים של שינוי, צמיחה ומשבר, בפרט. הליווי יכול להיות אישי לעובד/מנהל ספציפי הזקוק לכך. המטרה היא לסייע לעובד להתגבר על מכשולים המגבילים אותו ולהעצים אותו להמשך עבודתו בארגון.

מהי כמות השעות לה זכאי העסק על פי התוכנית?

לעסקים המעסיקים בין 5 עובדים ל-10 עובדים יוקצו עד 100 שעות חונכות.

לעסקים המעסיקים בין 11 עובדים לבין 100 עובדים יוקצו עד 150 שעות חונכות. לעסקים המעסיקים בין עובד אחד ל-4 עובדים יוקצו עד 20 שעות חונכות.

עבור עסקים בהקמה – יוקצו עד 10 שעות חונכות. במידה והעסק נרשם כעוסק מורשה ברשות המיסים – יהיה זכאי להקצאה נוספת בגובה 20 שעות חונכות.

התשלום לשעת ייעוץ עסקי הינו 210 ש"ח+מע"מ, העסק משלם ליועץ 52 ₪+מע"מ לשעה כפול כמות השעות שאושרה לעסק, את היתרה מסבסדת מדינת ישראל באמצעות הרשות לעסקים קטנים במשרד התעשייה והמסחר.

ללא ספק תוכנית כדאית ביותר עבור העסק! פנו עוד היום ונתחיל בתהליך!

הבלוג הכלכלי

לפניכם סדרת מאמרים בתחומים שונים 

השאירו פרטים וכבר חוזרת אליכם

דילוג לתוכן