יועצי כלכלה למשפחה מומלצים

יועצי כלכלה למשפחה

קצת פרגון עצמי- לינק לכתבה על יועצים מומלצים לניהול תקציב משפחתי. אני השלישית למטה אבל כמוני לא תמצאו:)
עמידה ביעדים פיננסיים יכולה להיות מאתגרת מאוד. ע"י תמיכה אישית ייעוץ ואימון מכוון, משפחות מצליחות לאמץ כישורים וכלים לניהול הכספים שלהם ולעמוד ביעדים מוגדרים. הכירו את יועצי הכלכלה שיעשו לכם את הניהול הפיננסי במשפחה לקל ונכון יותר

המשך קריאה: יועצי כלכלה למשפחה מומלצים

לשלם בפעם אחת או לפרוש לתשלומים

payments

מוצרי חשמל, שיפוצים, חופשות, חוגים, ריהוט, טיפולי שיניים ואפילו קניות בסופר. סט ההוצאות המשפחתי כולל לא מעט רכישות בהיקפים גדולים, המגיעות לכדי מאות ואלפי שקלים.רבים מהישראלים בוחרים במצב זה "לפצל" את התשלום ולפרוס אותו על פני מספר חודשים. האם זוהי החלטה צרכנית נבונה או שמא כדאי לרכוש מוצרים "במכה אחת" (גם כאשר שורת המחיר מאמירה)? מהו קו פרשת המים? את הסוגיות הללו ננסה לברר בכתבה הבאה.

 

המשך קריאה: לשלם בפעם אחת או לפרוש לתשלומים

הילדים מקבלי ההחלטות בתקציב המשפחה- כתבה מגלובס

globes kids article

המפרסמים רודפים אחריהם, מפיקי הטלוויזה מכוונים אליהם. רשתות השיווק בונים אליהם. וההורים לא עושים שום צעד בלי לשאול אותם. כך הפכו הילדים למקבלי ההחלטות המרכזיים בתקציב המשפחתי.
כתבה מעיתון גלובס בשיתוף עם הילה.

המשך קריאה: הילדים מקבלי ההחלטות בתקציב המשפחה- כתבה מגלובס

כלכלת משפחה ודחיית סיפוקים – איך משלבים בין השניים?

Delayed gratification


מה הקשר בין דחיית סיפוקים לכלכלת משפחה? איך תלמדו את הילדים לדחות סיפוקים ולמה הכל מתחיל בדחיית סיפוקים אצל ההורים? קראו כאן.

המשך קריאה: כלכלת משפחה ודחיית סיפוקים – איך משלבים בין השניים?

חוב יולי אוגוסט כיצד שורדים את הקיץ

חוב יולי אוגוסט

בין הקייטנות למסעדות, בין הבילויים לעלייה בהוצאות הבית השוטפות- התקציב המשפחתי בחודשי יולי־אוגוסט היקרים עלול לעלות ב־ 20% ־ 30% . ועוד לא אמרנו מילה על
נופש משפחתי בארץ או בחו"ל. איך אפשר בכל זאת לעבור את החופש הגדול בשלום?

המשך קריאה: חוב יולי אוגוסט כיצד שורדים את הקיץ

מס הכנסה שלילי, מהו?

work benefits

מס הכנסה שלילי? מענק עבודה? כיצד תדעו האם אתם זכאים למענק עבודה מהמדינה? מהם הפרמטרים לחישוב המענק ומהם התנאים לקבלתו? קראו כאןהורים לילדים (שכירים או עצמאים) בני 23 ומעלה אשר הכנסתם החודשית הממוצעת בשנה החולפת לא הייתה מספיק גבוהה? הורה יחידני (שכיר או עצמאי) עם הכנסה שאיננה מספקת? עובדים בני 55 ומעלה ללא ילדים הזקוקים לתוספת שכר? ייתכן והמדינה משתתפת אתכם בהוצאות, וייתכן שאתם זכאים לקבל "מענק עבודה".

המשך קריאה: מס הכנסה שלילי, מהו?

טיפים להתנהלות כלכלית נכונה בחופש הגדול

financial planning for summer vacation

מקייטנות ועד טיסה לתאילנד – איך מנצחים את האתגר הכלכלי של החופש הגדול. למה אנחנו מבזבזים יותר בחופש? על מה אנחנו מוציאים הכי הרבה כסף? איך שומרים על המשוואה? 

המשך קריאה: טיפים להתנהלות כלכלית נכונה בחופש הגדול

פינטק - טכנולוגיה פיננסית - דברים שחשוב להכיר

fintech

האם גם אתם שמעתם על טרנד הפינטק שכובש את העולם הטכנולוגי? מה זה בעצם פינטק ומה סוד הקסם? הנה כמה דברים שכדאי להכיר על התופעה

המשך קריאה: פינטק - טכנולוגיה פיננסית - דברים שחשוב להכיר

אופציות המימון לרכישת רכב חדש

אופציות המימון לרכישת רכב חדש

.על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מספר הרכבים בישראל עומד על כ-3,100,000 כלי רכב עם עלייה של 4% מדי שנה. 86% מהרכבים הם רכבים פרטיים והיתר רכבי חברה, רכבי תיירות ורכבים השייכים לחברות ליסינג
רכב (מיד לאחר דירה) הוא אחת ההוצאות הגדולות של משפחה בישראל. הן מבחינת הקנייה הראשונית והן מבחינת תחזוקה. בשנים האחרונות חלו שינויים משמעותיים במודלים לרכישת רכבים כאשר קיימות מגוון אופציות לרשות הקונה. חלקן רלבנטיות לכל עסקת רכישה (כמו הלוואה) וחלקן קשורות לזהות המוכר (יד שנייה מפרטי, ליסינג מימוני, טרייד אין וכדומה). במאמר קצר זה נסקור את עיקרי המודלים למימון רכב חדש.

המשך קריאה: אופציות המימון לרכישת רכב חדש
עמוד 1 מתוך 4