הילה אלקלעי

Excellence in Financial Planning

תכנון פרישה - מותאם בדיוק בשבילכם

תכנון מס לקראת פרישה הינו פעולה בעלת חשיבות מכרעת היכולה לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים. לקראת פרישתכם אתם נדרשים לקבל מספר החלטות בעלות חשיבות גדולה בנושא המיסוי העתידי של הכספים אותם חסכתם במשך שנים.
כאן אני נכנסת לתמונה- מתכננת פיננסית בכירה בעלת 20 שנות ניסיון שהיא יועצת פנסיונית, יועצת פרישה וגם יועצת השקעות. לכל הכובעים האלה יחד יש יתרון עצום ביצירת התוכנית הפיננסית הנכונה עבורכם.
הילה תכנון פיננסי
הילה תכנון פיננסי

Excellence in Financial Planning

תכנון פרישה
מותאם בדיוק בשבילכם

תכנון מס לקראת פרישה הינו פעולה בעלת חשיבות מכרעת היכולה לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים. לקראת פרישתכם אתם נדרשים לקבל מספר החלטות בעלות חשיבות גדולה בנושא המיסוי העתידי של הכספים אותם חסכתם במשך שנים.
כאן אני נכנסת לתמונה- מתכננת פיננסית בכירה בעלת 20 שנות ניסיון שהיא יועצת פנסיונית, יועצת פרישה וגם יועצת השקעות. לכל הכובעים האלה יחד יש יתרון עצום ביצירת התוכנית הפיננסית הנכונה עבורכם

לשיחת ייעוץ והכרות ללא תשלום

תכנון מס ותכנון לקראת פרישה
אחד הצעדים הקריטים שיש לבצע לקראת פרישה!

תכנון מס מקצועי לקראת פרישה- הינו פעולה  מכרעת שרבים אינם מנצלים או שאינם מודעים לגודל חשיבותה. פעולה זו כאשר היא מתבצעת אצל גורם מוסמך יכולה לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים. 

בהגיעכם לפרישה אתם נדרשים לקבל מספר החלטות קריטיות בנושא המיסוי העתידי של הכספים אותם חסכתם בעמל במשך השנים. על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות חשוב מאוד להיוועץ ביועץ מוסמך בעל ידע וניסיון. 

 תכנון פיננסי לפרישה- הוא שילוב של תכנון פיננסי מקיף משולב עם תכנון מס לפרישה. התכנון מאפשר התאמה של כספי הפרישה והפנסיה לצרכים ולהעדפות שלנו – איך נשמור על רמת החיים אליה הורגלנו, מזעור תשלומי המס, ואופטימיזציה של הנכסים הפיננסיים והלא פיננסיים/פנסיונים.

תהליך הייעוץ לפרישה הוא מורכב ודורש ניסיון רב והבנה במגוון רב של תחומים. 

כאן אני נכנסת לתמונה-  מתכננת פיננסית בכירה, בעלת 20 שנות ניסיון, שהיא יועצת פנסיונית, יועצת פרישה וגם יועצת השקעות. לכל הכובעים האלה יחד יש יתרון עצום ביצירת התוכנית הפיננסית הנכונה עבורכם.

לשיחת ייעוץ והכרות ללא תשלום

תכנון פרישה

אחד הרגעים המשמעותיים בחיים הוא אירוע הפרישה. ביום אחד משתנים הרגלי החיים אותם הכרנו, אנחנו חווים שינוי ברמת ההכנסות וההוצאות, פוגשים סכומי כסף גדולים שלא פגשנו בעבר, ולעיתים עוברים ממצב של צבירת נכסים לצריכת נכסים.

העלייה המתמדת בתוחלת החיים מחייבת הערכות פיננסית יותר מדויקת וחשיבה מעמיקה על השלב השלישי של החיים. הכספים שחסכנו לאורך שנות עבודתנו יצטרכו להספיק למשך תקופה ארוכה יותר משחשבנו בעבר.

בתהליך הייעוץ נאסוף את כל המידע הדרוש הרלוונטי לקבלת ההחלטות, נביא בחשבון ביחד את הצרכים, הרצונות, המגבלות והשאיפות ונתאים אותם לשלב הבא של החיים. נמפה את כל מקורות ההכנסה שיעמדו לרשותנו וכן את מבנה תקציב ההוצאות הצפוי לנו, נגדיר יחד מה הקצבה החודשית הדרושה, כמה כסף נעדיף  לקבל כסכום חד פעמי (לפי מה שאפשרי) , נחשוב על בן /בת הזוג, על היורשים העתידיים, ועל ההגנות הנדרשות לכם וליקירים לכם.

זכרו שלאחר משיכות הכספים כקצבה או כסכום חד פעמי לא ניתן להחזיר את הגלגל, לכן יש חשיבות כל כך גבוהה לייעוץ נכון ונבון. לא המעסיק ולא פקידי מס הכנסה אמורים לייעץ לכם כיצד לממש את כספי הפנסיה שלכם ואתם ללא ספק זקוקים לעזרת איש מקצוע.

שימו לב שמי שמוסמך לתת יעוץ באשר לתכניות הפנסיוניות שלכם חייב להיות בעל רישיון פנסיוני ורצוי שיהיה אובייקטיבי ובלתי תלוי.

סיום עבודה

לא רק סמוך לפרישה מבצעים תכנון פרישה. גם במעבר בין עבודות מקבלים טפסים מהמעסיק וצריך לדעת מה עושים עכשיו? מה אמור להיות שם? מה מגיע לי? האם למשוך את כספי הפיצויים?

השאלות שעולות הן רבות וגם כאן להחלטות שלנו יש השפעה מכרעת על העתיד הפנסיוני שלנו.

ליווי מתמשך מאפשר היכרות מעמיקה לאורך השנים וקבלת החלטות מדויקת יותר עבורכם.

 

בואו נקדים לבדוק את הדברים ונבצע תכנון חכם, כי כשמתכננים התוצאה תמיד טובה יותר.

דילוג לתוכן