איך תזהו שהעסק שלכם נכנס לכוננות הישרדות

business survival strategies

עסוקים בכיבוי שריפות וחוששים לדבר על כסף? לא יודעים כמה אתם מרוויחים ומרגישים שאתם חיים מחודש לחודש? ייתכן והעסק שלכם נמצא בסיטואציה הישרדותית.

המשך קריאה: איך תזהו שהעסק שלכם נכנס לכוננות הישרדות

העברה בין דורית בעסק משפחתי – איך עושים את זה

family business

איך מצליחים להעביר את המושכות בעסק משפחתי מהדור הנוכחי לדור הבא? מהם הקווים המנחים להצלחה ומה האתגרים שיש להכיר?

המשך קריאה: העברה בין דורית בעסק משפחתי – איך עושים את זה

איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

כבר דיברנו כאן בעבר על החשיבות שמאחורי בדיקת היתכנות עסקית ועסקנו בהרחבה בנושאים ספציפיים בתוך התהליך המקדים זה (כמו ניתוח תחרות עסקית). עכשיו, בואו נשים על השולחן עניין מהותי נוסף והוא ביקוש למוצר. איך מוודאים ביקוש למוצר? כיצד יודעים האם ההשקעה תניב את התמורה המצופה? מאמר זה רלבנטי גם לעסקים חדשים בתחילת דרכם וגם לעסקים קיימים ששוקלים לשלב מוצר חדש.

המשך קריאה: איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

פנסיה לעצמאים

פנסיה לעצמאים הילה אלקלעי תכנון פיננסי

כשמחשבים את הפער הממוצע בישראל בין תוחלת החיים לגיל הפרישה מוצאים שגברים יהיו זקוקים לפנסיה במשך כ-13 שנים בממוצע ונשים כמעט 20 שנה. תקופה משמעותית שבה אין לאדם הכנסה שוטפת והוא מנהל את חייו על בסיס חסכונות, נכסים, קצבאות ופנסיה.

המשך קריאה: פנסיה לעצמאים

חבילת יעוץ עסקי

business1
חבילת יעוץ עסקי - פתרון אולטימטיבי עבור העסק שלך.חבילת יעוץ עסקי היא הפתרון המשתלם והטוב ביותר עבור בעלי עסקים אשר מרגישים כי העסק שלהם לא מממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

המשך קריאה: חבילת יעוץ עסקי

חונכות עסקית

slider2

כמעט כל בעל עסק הרגיש בשלב כלשהו את הצורך בליווי עסקי, איש מקצוע אשר יגיע אל בית העסק וייבחן יחד אתכם את ההתנהלות של העסק על כל היבטיו. המטרה שלנו: לסייע לעסק בשיפור ביצועיו ורמת הרווחיות שלו תוך שיפור ניהולו, הקניית כלים ניהוליים וליווי ביישומם.

המשך קריאה: חונכות עסקית

הרשמו לניוזלטר וקבלו לתיבת האימייל טיפים מועילים לתכנון פיננסי נבון