איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

כבר דיברנו כאן בעבר על החשיבות שמאחורי בדיקת היתכנות עסקית ועסקנו בהרחבה בנושאים ספציפיים בתוך התהליך המקדים זה (כמו ניתוח תחרות עסקית). עכשיו, בואו נשים על השולחן עניין מהותי נוסף והוא ביקוש למוצר. איך מוודאים ביקוש למוצר? כיצד יודעים האם ההשקעה תניב את התמורה המצופה? מאמר זה רלבנטי גם לעסקים חדשים בתחילת דרכם וגם לעסקים קיימים ששוקלים לשלב מוצר חדש.

המשך קריאה: איך נבדוק אם יש ביקוש למוצר

פנסיה לעצמאים

פנסיה לעצמאים הילה אלקלעי תכנון פיננסי

כשמחשבים את הפער הממוצע בישראל בין תוחלת החיים לגיל הפרישה מוצאים שגברים יהיו זקוקים לפנסיה במשך כ-13 שנים בממוצע ונשים כמעט 20 שנה. תקופה משמעותית שבה אין לאדם הכנסה שוטפת והוא מנהל את חייו על בסיס חסכונות, נכסים, קצבאות ופנסיה.

המשך קריאה: פנסיה לעצמאים

חבילת יעוץ עסקי

business1
חבילת יעוץ עסקי - פתרון אולטימטיבי עבור העסק שלך.חבילת יעוץ עסקי היא הפתרון המשתלם והטוב ביותר עבור בעלי עסקים אשר מרגישים כי העסק שלהם לא מממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בו.

המשך קריאה: חבילת יעוץ עסקי

חונכות עסקית

slider2

כמעט כל בעל עסק הרגיש בשלב כלשהו את הצורך בליווי עסקי, איש מקצוע אשר יגיע אל בית העסק וייבחן יחד אתכם את ההתנהלות של העסק על כל היבטיו. המטרה שלנו: לסייע לעסק בשיפור ביצועיו ורמת הרווחיות שלו תוך שיפור ניהולו, הקניית כלים ניהוליים וליווי ביישומם.

המשך קריאה: חונכות עסקית

ייעוץ עסקי

slider2

הרבה אנשים מוצאים כיום את היתרונות שבחיי עבודה עצמאיים ויש מודעות הולכת וגדלה של יותר ויותר בעלי עסקים לכך שעל מנת למצות את הפוטנציאל של העסק, עליהם לעבור תהליך של יעוץ עסקי במהלכו ילמדו מהם הצעדים הדרושים כדי למקסם את הרווחיות של העסק ולחזק את האיתנות הפיננסית שלו.

המשך קריאה: ייעוץ עסקי

מתי אנחנו זקוקים לייעוץ פיננסי?

financial adviser1
בשנים האחרונות הפך ייעוץ ותכנון פיננסי למקצוע מבוקש ביותר, בעיקר נוכח המודעות הגוברת לקבלת החלטות פיננסיות באופן שקול ונבון ומתוך רצון לקחת איש מקצוע שילווה אותנו וישמור על האינטרסים שלנו.

המשך קריאה: מתי אנחנו זקוקים לייעוץ פיננסי?

מנהל כספים חיצוני – מתי העסק צריך אותו?

external cfo

בישראל פועלים כחצי מיליון עסקים קטנים ומדי שנה כ-41,000 מהם נאלצים לסגור שעריהם. על פי סקר שפורסם על ידי משרד הכלכלה בתחילת השנה, כ-25% (!) מבעלי העסקים הקטנים והבינוניים מדווחים שחולפת בראשם מחשבה על סגירה.

המשך קריאה: מנהל כספים חיצוני – מתי העסק צריך אותו?

הרשמו לניוזלטר וקבלו לתיבת האימייל טיפים מועילים לתכנון פיננסי נבון